هیچ محصولی در سبد خرید نیست.

ایده هایی برای چیدمان عکس ها

ایده هایی برای چیدمان عکس ها

کلاژ عکس (Collage Photos) با ترکیب چند عکس ایجاد می شود. کلاژ عکس نیاز به برش و چسپاندن عکس ها در کنار هم دارد. اما اگر شما مجموعه ای از عکس را داشته باشید چکار می کنید؟ راه‌های بسیار زیادی برای به نمایش گذاشتن عکس‌های خاطره‌انگیز و به یاد ماندنی وجود دارد که شما در خانه دارید. فرقی نمی‌کند این عکس‌ها از شما باشد یا عکسی همراه با خانواده و دوستان…
کولاژ عکس که از کنار هم گذاشتن چند عکس ساخته می شود یک روش عالی برای دیدن مجموعه ای از تصاویر است. کنار هم گذاشتن چند عکس از کودکتان ( از نوزادی تا جشن تولد یک سالگی) ، ترکیب چند عکس از ازدواج تان ( نامزدی تا عروسی) و … می تواند ایده هایی برای کلاژ عکس هایتان باشد. کافی است این عکس ها را چاپ کنید ( مثل تخته شاسی) و آن را روی دیوار نصب کنید.

۱. دیوار عشق

شما می‌توانید مانند تصویر زیر کولاژی از تابلوی عکس‌های مورد علاقه‌یتان ایجاد کرده و آن‌ها را بر روی یکی از دیوارهای خانه خود نصب کنید.

۲. دیوار قاب‌دار

در عکس زیر می‌بینید که بر روی دیوار تعداد زیادی قاب وجود دارد که از آن آویزان شده‌اند. به هر حال، این شیوه می‌تواند یکی از هزاران شیوه متفاوت برای به نمایش گذاشتن عکس‌های در خانه شما باشد. شیوه‌ای که بسیار خاص و مبتکرانه است.

۳. استفاده از گیره برای به نمایش گذاشتن عکس‌ها

این شیوه یکی از منحصربه‌فردترین شیوه‌های به نمایش گذاشتن عکس‌ها و تابلوها است. این شیوه بسیار اقتصادی است، چراکه نیازی به استفاده از قاب‌های گران قیمت نیست و هر گاه بخواهید می‌توانید به راحتی عکس‌ها را عوض کنید. فقط کافی است عکس‌ها را از گیره جدا کرده و عکس دیگر را در ردیف گیره‌ها قرار دهید.

۴. صف منظم و درخشان عکس‌ها

شما می‌توانید عکس‌ها را در ردیف‌های مختلف و به صورت منظم مانند عکس بالا در کنار هم قرار دهید. فقط از این مسئله مطمئن شوید که زمینه پشت این عکس‌ها (دیوار پشت) روشن است تا عکس‌ها به خوبی در فضا به چشم بیایند و بدرخشند.

۵. حلقه‌ای از قاب عکس‌ها

اگر شما به دنبال راهی تاثیرگذار و خاص برای به نمایش گذاشتن عکس‌ها در خانه خود هستید، این شیوه یکی از بهترین ایده‌ها برای این کار است و شما می‌توانید به راحتی حلقه‌ای از عکس‌ها را در کنار هم بچینید. اگر می‌خواهید تاثیر بیش‌تری ایجاد کنید می‌توانید یک قاب عکس بزرگ را درست در وسط این حلقه قرار دهید.

۶. عکس در شیشه

اگر می‌خواهید حس و حالی رمزآمیز به عکس‌های خود اضافه کنید، چرا آن‌ها را در داخل یک شیشه نمی‌گذارید؟ خوبی این شیشه‌ها این است که علاوه بر خود عکس، می‌توانید تمام اشیا و وسایلی که شما را به آن خاطره وصل می‌کنند را نیز در این شیشه‌ها قرار دهید.

۷. پازل قاب عکسی

اگر به دنبال شیوه‌ای متفاوت و متمایز برای به نمایش گذاشتن قاب عکس‌ها در خانه خود هستید، چرا از روش بالا استفاده نمی‌کنید؟ روشی که در آن عکس‌ها مانند قطعه‌های پازل در کنار هم چیده می‌شوند.

۸. قاب عکس داخل یک باکس

این شیوه نیز یکی دیگر از شیوه‌های فوق‌العاده‌ای است که می‌توانید با استفاده از آن عکس‌ها خود را در خانه به نمایش بگذارید. اگر شما یک فرد مجرد هستید و خیلی در هنر سررشته ندارید، این راه کمک بسیار زیادی به شما در مورد چیدمان عکس‌ها و تابلوها در کنار هم می‌کند.

decorsara وب‌سایت

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.